Home » Discontinued

Discontinued

Archive of Vestax products whose production and distribution has been discontinued or already in the past terminated.

Vestax PDX-2000

Vestax PDX-2000První gramofon série PDX s přímým pohonem, vysokým točivým momentem motoru. Lineární A.S.T.S. raménko, pitch control až ±60%, Quartz Lock, zpětný chod, nastavení akcelerace rozběhu/zastavení a točivého momentu motoru.

Vestax PDX-2000MkII

Vestax PDX-2000MkIIProGramofon s přímým pohonem Direct Drive, vysokým točivým momentem motoru. Lineární A.S.T.S. raménko, pitch control až ±60%, Quartz Lock, zpětný chod a nastavení akcelerace rozběhu/zastavení a točivého momentu motoru.

Vestax PDX-2000MkIIPro

Vestax PDX-2000MkIIProGramofon s přímým pohonem Direct Drive, vysokým točivým momentem motoru, lineárním A.S.T.S. raménkem s regulovatelným extra přítlakem, pitch control až ±60%, Quartz Lock, zpětný chod a nastavení akcelerace rozběhu/zastavení.

Vestax CM-02

Vestax CM-02Lifestylový gramofon s řemínkovým pohonem, talířem ze speciálního akrylátového skla, nastavením otáček 33⅓ / 45 / 78 RPM, S-raménkem, přepínačem výstupního signálu pro nastavení úrovní phono/line, integrovanými A/D D/A převodníky a USB rozhraním,  výstupem pro sluchátka.

Vestax R-1 Premium

Vestax R1Instalační 19" rackový pětikanálový mixážní pult s otočnými fadery, patentovanou konstrukcí zvukových obvodů Superior Sonic Solution, vstupními oddělovacími transformátory na každém  vstupu, čtyřpásmovými kmitočtovými korekcemi a možností routingu.

Vestax R-2

Vestax R2Rackový instalační 19" mixážní pult s otočnými fadery. Pětikanálový mixážní pult se čtyřpásmovými korekcemi, routingem a třípásmovým ekvalizérem na MASTER výstupu. K pultu lze připojit na vstupech celkem až 10 různých zdrojů signálu.

Vestax MDM-410

Vestax MDM-410Čtyřkanálový klubový 19" mixážní pult pro home djing aplikace s šesti různými zvukovými bankami s parametricky ovládanými audioefekty, interní zvukovou kartou s USB rozhraním a čtyřpásmovým ekvalizérem na symetrických výstupech.

Vestax PMC-06Pro A

Vestax PMC-06Pro ALegendární dvoukanálový battle mixážní pult PMC-06Pro zná mnoho, dnes již velice známých a slavných djů, protože to byl jejich první mixážní pult vůbec. Navržen DJ komunitou pro kreativní performace DJs, scratching nebo beat juggling.